/ Uncategorized / RPG Tales of the Rays, 23 Temmuz’da Japonya’da Hizmeti Sona Eriyor

RPG Tales of the Rays, 23 Temmuz’da Japonya’da Hizmeti Sona Eriyor

rpg-tales-of-the-rays-23-temmuzda-japonyada-hizmeti-sona-eriyor-uuFvOb3w.jpg
[posts_like_dislike]
Rate this post
4.03% 4.03%
Rate this post

 
Bandai Namco, Tales of the Rays’in yedi yıldan fazla süren operasyonun ardından Japonya’daki hizmetinin 23 Temmuz’da sona ereceğini duyurdu.
 
iOS ve Android RPG ilk olarak 28 Şubat 2017’de Japonya’da piyasaya sürüldü. Küresel sürüm 24 Temmuz 2017’de piyasaya sürüldü, ancak bir yıldan kısa bir süre sonra 29 Mayıs 2018’de hizmeti sona erdi.
 
Bugünkü duyuruyla birlikte tüm oyun içi para birimi satışları sona erdi. Tam Ses Paketi satışları 20 Haziran’da sona erecek.
 
Bandai Namco, 22 Mayıs’tan hizmet sonuna kadar “2.703 Gün Teşekkür Ederiz Final Kampanyası” düzenleyecek ve bu kampanya, Temmuz ayında nihai senaryonun yayınlanmasıyla sonuçlanacak.
 
Tales of the Rays’in çevrimdışı bir versiyonunun da Temmuz ayında yayınlanması planlanıyor; bu, oyuncuların canlı versiyondan bazı verileri taşımasına olanak sağlayacak. Savaşlar, senaryo günlükleri ve ansiklopedi gibi bazı işlevler, işbirlikleri de dahil olmak üzere çevrimdışı sürümde kullanılmaya devam edecek.
 
Ana senaryo günlüğünün kilidi otomatik olarak tamamen açılacaktır ancak hatırlama senaryoları ve olay senaryolarının kilidi otomatik olarak açılmayacaktır. “Bir Hakikat ve Anı Hikayesi” isimli yeni bir senaryo da hayata geçirilecek.

rpg-tales-of-the-rays-23-temmuzda-japonyada-hizmeti-sona-eriyor-uuFvOb3w.jpg
 RPG Tales of the Rays, 23 Temmuz’da Japonya’da Hizmeti Sona Eriyor